MÖBLER / Bord / Satsbord 13374462
nr 1337 4462
Satsbord
4 delar, 34x43cm. Höjd: 59cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 13 juli 2020
kl 18:23:11
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)